Finále Silná ruka stredoškolákov.
Dievčata 60
1. Magušinová Kristína SOŠ obchodu a služieb Zlaté Moravce
2. Ajpeková Barbara Spoj. škola s VJM Senec
3. Žuffová Janka
4. Rašlíková Terézia Gym. Sv. Uršule BA
5. Brincková Dominika Gymnázium Lipany
6. Stravková Daniela Spoj. škola Podjavorinskej PO
7. Daňková Paulína Gymnázium ELBA PO
8. Bruníková Bianka
9. Zrnčíková Patrícia
Dievčatá 60+
1. Vakoničová Michaela SUŠ scén. vyt. Bratislava
2. Lišková Klaudia Gymnázium ELBA PO
3. Caková Petra Obchodná akdémia Zlaté Moravce
4. Országová Daniela SZŠ Trenčín
5. Szelešová Karin SOŠ podnikania Moldava n/Bod
6. Bobovčáková Kristína Spoj. škola Štefánikova Bardejov
7. Bajčiová Barbora
8. Očkajáková Lucia
9. Ujacká Petra
Chlapci 65
1. Svetlošák Kamil
2. Nabokov Mykhaylo SPŠ Snina
3. Španihel Lukáš SOŠ letecko-tech. TN
4. Kovačič Samuel Spoj. škola Švabinského BA
5. Luterančík Matej SPŠ elektrotechnická Prešov
6. Žemba Lukáš SOŠ elektrotechnická Porad -Matejovce
7. Piták Andrej
8. Buška Kristián
Chlapci 70
1. Onderko Marek SOŠ technická Humenné
2. Bobocký Marcel Gymnázium Trenčín
3. Žihala Martin Spoj. škola Podjavorinskej Prešov
4. Szantner David SVOŠ Modra
5. Monček Dominik SSOŠ ochrany osôb BA
6. Majerský Marej Gymnázium Lipany
7. Nutta Patrik
8. Kukuc Simon
9. Parobek Dalibor
Chlapci 80
1. Gábor Ján
2. Čeleš Peter SOŠ Stará Turá
3. Dvorščák Jozef SPŠ drevárska Prešov
4. Vida Dominik SPoPŠ Bernolákovo
5. Adam Adamov Dvorščák Jozef SPŠ drevárska Prešov
6. Hnajčík Stanislav
7. Hric Oliver SOŠ technická Prešov
8. Filip Lukáš SPŠ stavebná Prešov
Chlapci 80+
1. Golian Michal
2. Frankovský Adam SOŠ Okružná Poprad
3. Magula Tadeáš Gymnázium Myjava
4. Števík Peter SPŠ elektrotechnická BA
5. Ferncz Arnold SOŠ Ivánka pri Dunaji
6. Konečný Ján SPŠ dopravná PO
7. Andraško Radovan SPŠ drevárska Prešov
8. Jaššo Pavol
9. Samek Jakub
Absolutný víťaz
Women's Dievčatá Right Hand 60+ Kg
1. Vakoničová, Michaela (Slovensko) 5 Pts.
2. Magušinová, Kristína (Slovensko) 3 Pts.
Men's Chlapci Right Hand 80+ Kg
1. Gábor, Ján (Slovensko) 7 Pts.
2. Golian, Michal (Slovensko) 5 Pts.
3. Onderko, Marek (Slovensko) 3 Pts.
4. Svetlošák, Kamil (Slovensko) 1 Pts.