Hlavná stránka ŠKOLA ROZVRH ŠTÚDIUM a LEGISLATÍVA FOTO SPRÁVY o VVČ ČASOPIS UZLÍK A INÉ KONTAKT
Navigácia
 • Lyžiarsky kurz 2018

  Do galérie Lyžiarsky kurz 2018 boli pridané fotografie.

 • Vianočná besiedka 2017

  Aj tento rok sme sa pred odchodom na najkrajšie sviatky v roku spoločne rozlúčili na našej Vianočnej besiedke. Začali sme Slovom Vianoc v podaní Pauly Chudjákovej z 2. A a Natálie Laššákovej z I. A. Ich úžasná recitácia nám priniesla tú pravú vianočnú náladu. Potom nasledovalo kultúrne vystúpenie jednotlivých tried: hudba, tanec, spev...  Celým programom nás profesionálne sprevádzala Lenka Bachroňová z 3. A, ktorá aj ako víťazka súťaže Talent SZŚ 2017 na záver začala spievať Tichú noc. Postupne sa k nej pridávali všetci žiaci aj učitelia školy. Záverečné predvianočné slovo predniesol riaditeľ školy PaedDr. Peter Takáč. Ďakujeme všetkým účinkujúcim a prajeme krásne prežitie vianočných sviatkov a všetko najlepšie do nového roku 2018!

 • Rozdávali sme radosť...

  Svätý Mikuláš je symbolom štedrosti a radosti, ktorá plynie nielen z prijímania, ale tiež z dávania.

  Žiaci z I.A a III. B našej školy nacvičili zopár vianočných kolied, aby nimi mohli potešiť a obdarovať aj tých, ktorí už nemajú svoj vlastný domov. Navštívili Zariadenie pre seniorov a Domov sociálnych služieb v Dolnom Kubíne, aby v srdci každého, ktorého navštívili v jeho izbe, sa zrodila hoci tá najmenšia iskierka radosti. Prežili sme skutočne veľmi náročný a vyčerpávajúci deň, no naše srdcia aj teraz napĺňa radosť z týchto okamihov. Obohatili sme sa o osobnú skúsenosť a sami na sebe sme precítili hlbokú pravdu: Ak dáš nezištne hoci len najnepatrnejší skutok lásky, mnohonásobne sa ti vráti,“ povedali žiaci z I.A. Mgr. Ľudmila Michalicová

   

 • Deň otvorených dverí 2017

 • 1. miesto na Slovensku!!!

  V súťaži "Viem, čím budem a prečo" sa na 1. mieste v rámci celého Slovenska umiestnila so svojou esejou Miriam Grofčíková z 2.A. Tento úspech zvýrazňuje aj fakt, že prihlásených bolo viac ako 1000 súťažiacich. Gratulujeme Miriam ku krásnej reprezentácii seba, školy a tiež za podporu a vedenie Mgr. R. Bočkayovej. Viac info o súťaži a výsledky 3. ročníka sú tu: ODKAZ

 • Oceňovanie: Incheba 12. 11. 2017

  1. miesto v celoštátnej literárnej súťaži "Viem, čím budem a prečo..." prinieslo Miriam Grofčíkovej z 2. A okrem nezabudnuteľných zážitkov aj čítačku kníh a poukážku na nákup kníh v hodnote 75 eur a jej prvenstvo zároveň obohatilo našu knižnicu o poukážku na nákup nových kníh v hodnte 150 eur. Ďakujeme a srdečne blahoželáme! 

 • Burza povolaní SŠ v DK

  Do galérie Burza povolaní SŠ v DK boli pridané fotografie.

 • Úspechy našich moderátoriek

  Renáta Pátereková a Martina Šeligová z 3.B úspešne reprezentovali našu školu v súťaži Oravský mikrofón, kde získali 1. a 2. miesto a postúpili na krajské kolo do Žiliny. V tejto súťaži pod názvom Sárová Bystrica sa podarilo získať Renáte Páterekovej krásne 3. miesto v konkurencii celého Žilinského kraja. Gratulujeme za krásnu reprezentáciu a veríme, že sa ešte pod vedením Mgr. P. Karcolovej dočkáme ďalších pekných výsledkov na budúci školský rok. Viac info o súťaži tu:ODKAZ

 • HOLOKAUST - NESMIEME TO NIKDY ZOPAKOVAŤ!

  9. september - Deň obetí holokaustu a rasového násilia

  Tento pamätný deň je venovaný obetiam holokaustu a rasového násilia. Parlament schválil dátum sviatku 9. september preto, lebo v tento deň v roku 1941 vtedajší Slovenský štát prijal 290 represívnych paragrafov, takzvaný Židovský kódex, ktorým sa začal proces židovských deportácií.

  HOLOKAUST – NESMIEME TO NIKDY ZOPAKOVAŤ!

  Tento projekt zrealizovali žiaci 2. A triedy v rámci triednických hodín a Krúžku tvorivosti a VŠR pod vedením Mgr. R. Bočkayovej. Ich úlohou bolo získať čo najviac informácií o holokauste, odprezentovať ich a vyjadriť svoj vlastný názor. Na záver vytvorili propagačný materiál, ktorý je varovaním pre mladých ľudí, aby nikdy nezopakovali toto najdesivejšie obdobie v ľudských dejinách.

 • Študentská kvapka krvi

  V dňoch od 16.10.- 17.11. 2017 sa koná Študentská kvapka krvi, žiaci  tretích a štvrtých ročníkov našej školy majú termín darovania krvi dňa  07.11.2017. V tento deň v čase od 7,00-9,00 hodiny sú vítaní po splnení podmienok na HTO v DO NsP Dolnom Kubíne.  Podmienky pre darovanie krvi sú u triednych učiteliek tretích a štvrtých ročníkov. V prípade, ak by žiaci nemohli v uvedený termín prísť, môžu ktorýkoľvek  utorok a  štvrtok v čase od 7,00-9,00 hodiny na HTO DO NsP Dolný Kubín.  Viac info tu:

 • Stužková slávnosť 4.A

  Dňa 21.10. 2017 sa v MsKS Dolnom Kubíne konala stužková slávnosť triedy Mgr. A. Bušovej - 4.A. Pozrite si zopár amatérskych fotiek:

 • 22. 10. 2017

  Do galérie Adeli Medical center - Piešťany boli pridané fotografie.

 • 1. a 2. miesto na Oravskom mikrofóne 2017

  Dňa 12. 10. 2017 sa organizoval 16 ročník súťaže budúcich moderátorov Oravský mikrofón 2017. Tak ako minulý rok sa do súťaže zapojili žiačky 3.B - Renáta Pátereková a Martina Šeligová s podporou Mgr. P. Karcolovej, ktorým sa podarilo získať 1. a 2. miesto v kategórii stredných škôl. Obe postupujú na krajské kolo do Žiliny, kde im budeme silno držať palce aby uspeli aj tam.  Bližšie info čoskoro. Ako vyzeral priebeh súťaže min. rok si môžete pozrieť tu: Oravský mikrofón 2016

 • 11. 10. 2017

  Do galérie Burza povolaní v TS boli pridané fotografie.

 • Filmové predstavenie VIDMO 2017

  Aj tento rok sa zúčastníme filmového predstavenia určeného pre školy. V Piatok 6.10.2017 o 11:30 v MsKS D. Kubín.

  Vyučovanie v tento deň bude pre 1. a 2. ročník do 10:50 hod. Ostatné ročníky sa budú učiť podľa oficiálneho rozvrhu.

  Program:

  Zvučka VIDMO 2017 (3´min.), ALRIGHT LOVE (14´min.), SLOVENSKO NA ŠNÚRKACH (35´min.), BEH DO CHOČA (4´min.), LIGHT LINE (5´min.), LIGHT CYCLES (3´min.), CORONA (9´min.) = 73´min. Vstupné 1€ - hradí škola.

  Viac info: TU

 • Súťaž TALENTOV

  Tip pre Vás - minuloroční ABSOLÚTNI VÍŤAZI.

 • 3. 10. 2017

  Do galérie Burza povolaní NO SŠ 2017 boli pridané fotografie.

 • 26. 9. 2017

  Do galérie Malý Rozsutec 3.roč boli pridané fotografie.

 • 18. 9. 2017

  Do galérie Imatrikulácia prvákov 2017 boli pridané fotografie.

strana: