• Oznam pre študentov externého štúdia

• Úvodné stretnutia na začiatok školského roka bude:

• prvý ročník - praktická sestra - 7.9. 2020 od 8:00 hod. vo vestibule školy
              (vyučovanie bude prebiehať v Po. a Ut.)  triedny učiteľ - Mgr. D. Janoľová
            • prvý ročník - sanitár - 9.9.2020 od 8:00 hod. vo vestibule školy
              (vyučovanie bude prebiehať v Št.a Pia), triedny učiteľ Mgr. A. Strežová
            • druhý ročník - praktická sestra - 10.9.2020 od 8:00 hod. vo vestibule školy
              (vyučovanie bude prebiehať v Str. a Št.) triedny učiteľ PhDr. A. Jarabáková
        • Slávnostné otvorenie školského roka - aktualizované!!!

• Milí študenti a rodičia,

po dlhej odmlke mimo školy opätovne otvárame nový školský rok. Všetko bude inak, ako sme boli zvyknutí, a preto Vás žiadam, aby ste s trpezlivosťou, zodpovednosťou a ohľaduplnosťou jeden k druhému a zamestnancom školy rešpektovali všetky nariadenia a pokyny.
            Otvorenie školského roka je 2. 9. 2020

Škola bude otvorená len pre žiakov školy od 7:00 hod.

Žiaci, ktorí prejú vstupným protiepidemiologickým filtrom budú čakať na začiatok vyučovania vo svojích triedach do 8:30 hod.. Ďalej sa budú riadiť pokynmi svojich triednych učiteľov.

Pozrite si pokyny pre vstup do školy!

OZNAM-VSTUPokok.docx

vyhlasenie_1.docx

vyhlasenie_ po domácej liečbe.docx

Infografika ohľadne hygienických pokynov v skratke:
            Podrobné informácie o dodržiavaní hygienických nariadení:

Žiaci, ktorí budú potrebovať riešiť potvrdenie o návšteve školy, ISIC karty, čipové prívesky, prihlásenie sa na obedy, internát a iné otázky - riešte to cez svojich triednych učiteľov resp. na sekretariáte školy u Mgr. Mlynarčíkovej od 10:00 hod. do 11:00 hod. a v ostatných dňoch
            od 10:00 hod. do 12:00 hod.

Prvý výdaj obedov je naplánovaný až na 7.9. 2020
            (podmienky na obedy budú čoskoro zverejnené!!!)

Ďakujem za pochopenie a tešíme sa na stretnutie v škole. S pozdravom riaditeľ školy + ostatní zamestnanci školy.

• Prestupové testy - pre uchádzačov o denné štúdium

• Dňa 31. 08. 2020 (pondelok) pozývame žiakov, ktorí prejavili záujem o štúdium na našej škole v rámci prestupového konania z inej strednej školy, aby sa zúčastnili prestupových testov z predmetov biológia a slovenský jazyk.

Program:

- 8:00 - 8:20 - prezentácia vo vestibule školy,

- 8:30 - 9:00 test z biológie,

- 9:00 - 9:15 - prestávka,

- 9:15 - 9:45 - test zo slovenského jazyka.

Výsledky testov budú oznámené zákonným zástupcom do 14:00 hod. v daný deň.

Uchádzači nech si so sebou prinesú podpísanú žiadosť zákonným zástupcom o prestup, vysvedčenie o ukončení 9. ročníka, rozhodnutie o prijatí na inú strednú školu a potvrdenie od všeobecného lekára, že sú spôsobilí študovať daný odbor.

• CONFERO s PhDr. ANDREOU BOŽEKOVOU

• "Tvojou úlohou nie je prekonávať ostatných, ale prekonávať samého seba!"

"Volám sa Andrea Božeková a verím, že ovládať umenie komunikácie – vedieť hovoriť, ale aj počúvať – pomáha človeku budovať mosty, podporovať integráciu a stretnutie, a tak obohacovať nielen seba, ale aj spoločnosť. Preto inšpirujem ľudí, ktorých láka otvorenosť a nie izolácia. Pomáham druhým premeniť svoje myšlienky na výnimočný príbeh, vďaka ktorému dosiahnu svoj cieľ. Ukazujem jednoduché a účinné riešenia, ako zlepšiť komunikačno-prezentačné zručnosti," tieto slová vás oslovia na www.confero.sk. V dňoch 24. 8. - 26. 8. 2020 ďalší naši pedagógovia absolvovali výborný a nezabudnuteľný tréning Confero s PhDr. Andreou Božekovou. ĎAKUJEME! Kto má záujem, neváhajte sa prihlásiť!