• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny začínajú v piatok 23. 12. 2011 a končia 5. 1. 2012. Do školy sa nastupuje v pondelok 9. 1. 2012.

Všetkým prajeme príjemné prežitie sviatkov a úspešný celý kalendárny rok 2012.

• Filmové podujatie pre žiakov

• Pre žiakov I. a II. ročníka  sa 9. 12. 2011 (Piatok) o 11:00 v MsKS Dolný Kubín uskutční filmové predstavenie - "Blok horských a adrenalínových filmov (64´.min.) ". Viac info.   Buletin k podujatiu: TU Plagát k podujatiu: TU

Vyučovanie v tento deň bude mať 4 vyuč. hodiny od 7:30 do 10:00 hod.

• Digitálna knižnica

• Pre žiakov aj učiteľov školy pribudla na stránke školy DIGITÁLNA KNIŽNICA, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých tém, prezentácií, videí a testov zo všetkých oblastí života. Ak máte trošku času navyše presvedčte sa o tomto výbornom zdroji pútavých informácií.

• Mgr. Katarína Kubačková

• S hlbokým zármutkom oznamujeme, že naša kolegyňa Mgr. Katarína Kubačková nás vo veku 63 rokov po ťažkej chorobe navždy opustila. Venujte jej prosím tichú spomienku. Posledná rozlúčka so zosnulou bude 17.10. 2011 o 13:00 hodine v Dome smútku v Ružomberku. INFO

• Imatrikulačný večierok

• Pre žiakov prvých ročníkov je dňa 10. 10. 2011 uskutočnený Imatrikulačný večierok - slavnostné uvedenie nových žiakov aj učiteľov do našej školy. Program sa začína v telocvični o 13tej hodine. Všetci ste vítaní.

• Slávnostné otvorenie nového školského roka 2011/2012

• Otvorenie nového školského roka bude 5. septembra 2011 (pondelok) so začiatkom o 8:00 hod. v telocvični školy štátnou hymnou, príhovorom riaditeľa a následným rozdelením žiakov do tried, kde triedni učitelia oboznámia žiakov s pokynmi na nový školský rok. Predpokladané ukončenie akcie je o 9:00 hod.

Všetci ste srdečne vítaní hlavne noví žiaci prvých ročníkov :-)

• Informácie pre externé štúdium

• Informácie pre žiakov,  ktorí boli prijatý na večerné štúdium nájdete tu: INFO.

Pri nástupe na vyučovanie je potrebné priniesť zo sebou aj potvrdenie o očkovaní - potrebné vytlačiť a potvrdiť u lekára.

• Potvrdenie na preukážky SAD, ŽSR

• Žiaci, ktorí si chcú potvrdiť preukážky na zľavu z cestovného, tak môžu urobiť počas pracovných dní v čase od 7:00 hod. do 11:00 hod. u p. Polákovej I. posch č.d. 214

• Školský internát

• Žiaci, ktorí sa v školskom roku 2011/2012 ubytujú na internáte Strednej zdravotníckej školy, tak môžu urobiť od 4. septembra 2011 (nedeľa) od 17tej hodiny. Viac info na tel.: 043/5887635, 0917/557174

• Slávnostné ukončenie školského roka

• Ukončenie školského roka sa uskutoční v telocvični o 8:00 hod. odmeňovaním najlepších žiakov školy. Pochvaly a finančné odmeny bude odovzdávať p. riaditeľ spolu so zástupcami ŽŠR. Po tomto slávnostom programe budú žiaci v triedach dostávať koncoročné vysvedčenia.

Všetkým žiakom aj zamestnancom školy prajeme príjemné prežitie letných prázdnin, dovoleniek a dovidenia v novom školskom roku dňa 5. septembra 2011.

• Vysvedčenie a výchovne opatrenia

• Žiaci a rodičia si môžu pozrieť prostredníctvom elektronickej žiackej knižky známky a výchovné opatrenia udelené na konci školského roka. Pre vstup do elektronickej žiackej knižky musia zadať prístupové údaje.

• Výsledky SANITÁR

• Zoznam prijatých uchádzačov o štúdium v odbore Sanitár pre školský rok 2011/2012 nájdete v položke Dokumenty - Prijímacie pohovory. Úspešným uchádzačom gratulujeme a prajeme veľa úspechov v štúdiu.

• Harmonogram pohybových aktivít Máj - Jún 2011

• Povinné kurzy a cvičenia v mesiacoch Máj a Jún pre I., II. a III. ročník:

23. - 26. mája - Kurz "Ochrana života a zdravia" - pre III. ročník

02. a 06. jún - Pobyt v prírode, turistika - pre I. ročník

09. 06. - Cvičenie "Ochrana života a zdravia" - pre I. a II. ročník

09. 06. - Župná Kalokagatia - regionálne kolo

13. až 17. júna - Základný plavecký výcvik  - pre II. ročník ( v čase od. 12:30 do 14:30 hod)

Podrobný rozpis a bližšie informácie sú vyvesené na nástenke pri vchode školy, príp. poskytne vyučujúci telesnej výchovy.

• Prihlášky a iné dokumenty

• Prihlášky na štúdium,  na internát a iné dokumenty na stiahnutie nájdete v položke DOKUMENTY.

ªÞ7û.EFS´Ží,Œ’‹jD;ðÿŽÅß5ðxüýýµ$