Hlavná stránka ŠKOLA ROZVRH ŠTÚDIUM a LEGISLATÍVA FOTO SPRÁVY o VVČ ČASOPIS UZLÍK A INÉ KONTAKT

Dobrý deň, vážení žiaci,

systém on-line prihlasovania SOČ by mal už fungovať. Nezabudnite práce nahrať do školského kola (prizrite, prosím,  svojich zverencov, aby stihli termín, lebo potom sa už nedá nič robiť, lebo práca musí byť v systéme od školského kola ) v termíne a v termíne ich posunúť do OK. Prosím nezabúdajte, že každá práca sa musí  prihlásiť pod prístupovým právom svojho autora (autor sa prihlási a svoju prácu nahrá), keby ste posúvali pod jedným autorom práce sa  v systéme prepisujú a ostane iba tá posledná !!!!!!!!

Práce zo školského kola posúvajú do príslušného okresného kola. Čiže žiak-súťažiaci (každý samostatne) –nahrá prácu do školského kolaškolský metodik SOČ (garant) – posunie prácu do okresného kola, okresný koordinátor - do krajského kola, organizátor KK SOČ - do celoslovenského kola.

Ak potrebujete prístupové heslá do školského kola, okresného kola, krajského kola, alebo nové heslo (ak ste zabudli J  ) prosím napísať mi do e-mailu:

Meno a priezvisko

trieda

e-mail adresu (na ktorú Vám príde heslo)

a požiadavku do ktorého kola : školské, okresné, krajské .

+ pridávam organizačné pokyny

Organizacne_pokyny_2016_2017_OU_ZA_1.docx

Zatiaľ veľmi pekne ďakujem za spoluprácu!

S pozdravom

PhDr. Mária Hudecová

Návod a metodická príručka ako písať záverečnú stredoškolskú prácu

Súbory na stiahnutie:

organizacne_pokyny.doc (2014-2015)

Ako písať, prezentovať a obhajovať SOČ.pdf

Metodicka_prirucka_2013.pdf