• M. BOZÓOVÁ

• Úspešná absolventka školy Mgr. Miroslava Bozóová

Rok ukončenia školy: 2000

Triedna učiteľka: RNDr. Eva Zajacová

Ako si spomínaš na našu školu? Čo ti dala do budúcnosti?

- Stredná škola je pre každého z nás istým míľnikom v oblasti života. Počas štúdia na strednej škole sa formovali naše osobnosti, upevňovali naše názory...  Postupne sme v priebehu tých štyroch rokov dospeli a uvedomili si, kam chceme ďalej smerovať. Pre mňa osobne to bolo jedno z najzásadnejších období v mojom živote.

- Kam viedla tvoja cesta po skončení školy? Kde teraz pôsobíš?

- Po strednej škole som nastúpila na vysokoškolské štúdium a moje kroky zamierili do Českej republiky, ktorá sa mi stala novým domovom. Roky som pracovala na 2. LF UK v Prahe ako výskumný pracovník v laboratóriu molekulárnej genetiky a onkológie v oblasti diagnostiky a výskumu detských leukémií. V súčasnosti žijem v Prahe a venujem sa klinickým štúdiám a výskumu, so špecializáciou na psychiatriu a onkológiu.

-  Odkaz pre našich študentov / učiteľov :)

"Kde je vôľa, tam je cesta". Držím palce, aby si každý z vás našiel tú svoju. Veľa šťastia!