• Občianske združenie SRDCOM ZDRAVOTNÍK

• Náplň a cieľ občianskeho združenia SRDCOM ZDRAVOTNÍK

Hlavným cieľom združenia je podporovať predovšetkým vzdelávacie programy a projekty v oblasti zdravotníckeho a všeobecného vzdelávania v škole aj mimo nej. Občianske združenie SRDCOM ZDRAVOTNÍK podporuje odborné, samovzdelávacie, kultúrne a športové aktivity študentov (vzdelávacie exkurzie, praxe, pobyty výmenného vzdelávacieho, kultúrneho a športového charakteru, na podporu a rozvoj talentov školy, na predmetové olympiády, SOČ, kultúrne, umelecké a športové súťaže, poskytovanie zdravotnej služby na rôznych súťažiach a iné aktivity). Taktiež bolo založené na pomoc skvalitnenia výchovno-vzdelávacieho procesu v našej škole nad rámec prostriedkov zo štátneho rozpočtu (napr. inovácia pomôcok, prístrojov, zariadení, didaktickej techniky, nákup učebných pomôcok, softvérového vybavenia výpočtovej techniky, knižnično-informačného zabezpečenia vzdelávacieho procesu), ale hlavne na podporu osobnostného rastu našich študentov v duchu “Škola plná života“ a „Škola, ktorá mení svet“.

Ak máte záujem a chcete pomôcť, zverejňujeme číslo účtu: SK95 7500 0000 0040 2791 8389.

Vopred ďakujme!

STANOVY OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA SRDCOM ZDRAVOTNÍK