• J. STAŠ

• Úspešný absolvent školy Ján Staš

Rok ukončenia školy:

Triedna učiteľka: PhDr. Andrea Jarabáková

-  Ako si spomínaš na našu školu? Čo ti dala do budúcnosti?

-  Na školu si spomínam veľmi rád. Dvaja chalani a 27 báb. Treba ešte komentovať?  Škola mi do budúcna otvorila oči. Keďže som bol v tom čase živel, nechcel som ostať uväznený medzi štyrmi stenami.

-  Kam viedla tvoja cesta po skončení školy? Kde teraz pôsobíš?

- Vybral som sa študovať urgentnú medicínu na UKF v Nitre. Vyštudoval som zdravotníckeho záchranára a dodnes pracujem v Záchrannej zdravotnej službe ako zdravotnícky záchranár.

-  Odkaz pre našich študentov/učiteľov...

-  A čo odkázať? Milí študenti a študentky. Vybrali ste si cestu do sveta, kde budete podávať pomocnú ruku tým, čo to budú potrebovať. Práca s ľuďmi nie je ľahká. A preto, pozorne počúvajte tých našich prísnych, tvrdých a niekedy nezaujímavých učiteľov. Lebo ako budete pozorne počúvať vy, ľudia potrebujúc Vašu pomoc, budú pozorne počúvať Vás.