• Niečo o nás

• Časopis Uzlík je uzlíkom citov, radostí a starostí študentského života. Vydávajú ho študenti Strednej zdravotníckej školy v Dolnom Kubíne pod redakčným vedením Mgr. Renáty Bočkayovej (jazyková a grafická úprava časopisu). Časopis vychádza dvakrát do roka v náklade 500 kusov. Časopis vychádza od roku 2000. Jeho zakladateľom bol študent Alexander Sendrey spolu so svojím redakčným tímom. V tom istom roku sa k nim pridala Mgr. Bočkayová, ktorá bola na Štúrovom pere 2018 ocenená Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR za mentorské vedenie časopisu Uzlík od roku 2000. Ďakovný list od ministerky školstva SR Martiny Lubyovej jej 21. 4. 2018 vo Zvolene odovzdali Pavol Vitko a Patrik Herman.

Časopis Uzlík vychádzal spočiatku v náklade 100 kusov. Postupne sa náklad zvyšoval na 300, 400 až 500 kusov. Rovnako sa redakčný tím snažil zlepšovať aj jeho kvalitu, obsah, počet strán... Teší nás, že časopis Uzlík prekročil brány školy a každým rokom si získava stále viac čitateľov!

CELOSLOVENSKÉ OCENENIA časopisu Uzlík od roku 2019

- Cena Televízie Markíza 2. stupňa

- Cena Televízie Markíza 1. stupňa

- Cena redakcie mesačníka OBRANA 2-krát