• OTVORENIE NOVÉHO ŠKOLSKÉHO ROKU

• Srdečne pozývame všetkých študentov, príp. aj rodičov na Slávnostné otvorenie školského roka 2019/2020, ktoré sa uskutoční dňa 2. 9. 2019 v telocvični školy od 8:30 hod. Tešíme sa na spoločný vstup do nového školského roka a na krásne chvíle, ktoré spoločne strávime... Znova budeme mať na čo spomínať :-)

• Oznamy pre externé štúdium

• Úvodné stretnutie v prvom týždni nového školského roka sa uskutoční vždy od 8:00 hod. podľa uvedeného rozpisu:

3. septembra: 1.V PS - externé štúdium praktická sestra (s triednou učiteľkou PhDr. A. Jarabákovou)

4. septembra: 2. V ZA - externé štúdium zdravotnícky asistent (s triednou učiteľkou Mgr. D. Janoľovou)

5. septembra: 1.SAN - externé štúdium sanitár (s triednou učiteľkou Mgr. A. Strežovou)

V prípade svojej neprítomnosti dajte čím skôr vedieť dôvod svojej abesencie na tel. školy.

• CONFERO NA NAŠEJ ŠKOLE

• Confero s Andreou Božekovou bolo nezabudnuteľné... Ďakujeme a odporúčame! Viac info na www.confero.sk alebo na Fb.