• Externé štúdium

• E X T E R N É    Š T Ú D I U M

Prijímacie konanie pre uchádzačov o externé štúdium

Dňa 19. 6. 2020 sa uskutoční zápis aj prijímacie konanie (len pre št. odbor praktická sestra)

od 8:00 hod. - zápis v budove školy pre učebný odbor Sanitár - Mgr. A. Strežová

od 9:00 hod. - prijímacie konanie v budove školy pre študijný odbor praktická sestra - Mgr. D. Janoľová

10:30 hod - zápis prijatých uchádzačov pre študijný odbor praktická sestra.

Podmienkou prijatia resp. zápisu:

Potvrdený zdravotný stav od praktického lekára, originál resp. overený originál dokladu o vzdelaní (výuč. list, maturitné vysvedčenie) splnenie kritérií prijímacieho konania (len praktická sestra)

Aktuálny počet uchádzačov:

Praktická sestra:  záujem 45 / prijať môžme 24

Sanitár: záujem 20 / prijať môžme 24

AKTUALNE INFO A KONTAKT:

www.szsdk.sk                   riaditel@szsdk.sk             0917/557174

(ideálne SMS – ozveme sa obratom)

Praktická sestra 5361 N

(24 žiakov = 1 trieda - externé štúdium - 2 prac.dni)

Prihláška ex.PS_2020.pdf

Kritériá_ext_st_PS_2020.pdf

Sanitár 5371 H

(24 žiakov = 1 trieda - externé štúdium - 2 prac.dni)

Prihláška_ex.SAN_2020.pdf

Kritériá_ext_st_SAN_2020.pdf

Ďakujeme za Váš záujem študovať na našej škole povolanie, ktoré má obrovskú perspektívu
          a možnosti využitia aj pre osobný život. Prajeme všetkým uchádzačom veľa úspechov pri prijímacom konaní a radosť zo štúdia na našej škole.

Tešíme sa na Vás.

Kolektív učiteľov SZŠ v Dolnom Kuíne.

S pozdravom Mgr. Šutý - riaditeľ školy