• Deň narcisov 2012

• Každoročne organizovaná dobročinná akcia aj tento rok priniesla vďaka našim žiakom tretieho ročníka vyzbieraný príspevok 2486,75,- €. Ďakujeme všetkým zúčastneným pri organizácii zbierky.

• Poukázanie 2% dane

• V tomto období aj Vy, vážení  rodičia a priatelia našej školy, máte možnosť podporiť našu školu, študentov v ich príprave na náročné, ale nenahraditeľné povolanie.

Poukázaním 2% zo svojej dane preukážete škole obrovskú pomoc. Tlačivo na poukázanie dane.

Pevne veríme, že  zvážite túto formu pomoci, za čo Vám vopred úprimne ĎAKUJEME.

• Zapojme sa do projektu 25.marec

• Aj tento rok sa naša škola zapája do projektu "25. marec – Deň počatého dieťaťa". Svoju účasť na tomto projekte môžete prejaviť nosením bielej stužky v týždni od 19. až do 25. marca. Ďakujeme za účasť na tejto kampani.Viac info.

• Týždeň farieb - podpora maturantom

• V týždni od 12.3. do 16.3. 2012, keď maturanti na celom Slovensku píšu maturitné písomky, študenti Strednej zdravotníckej školy v Dolnom Kubíne vyjadria jednotnými farbami podporu svojim starším spolužiakom – štvrtákom.

PONDELOK - červená, UTOROK - modrá, STREDA -  čierna/biela, ŠTVRTOK - zelená, PIATOK - žltá

• Lyžiarsky kurz 2012 - foto

• V dňoch 13. až 17. februára 2012 sa uskutočnil Lyžiarsky kurz pre žiakov I. ročníka. Zúčastnilo sa ho priemerne 35 žiakov a 4 inštruktori. Uskutočnil sa v lyžiarskom stredisku na Kubínskej holi. Všetci zúčastnení boli spokojný so svojimi lyžiarskymi schopnosťami a tiež aj s krásnou prírodou. FOTO LYŽIARSKY

• Známky sa dajú zameniť za peniaze :-)

• Usilovnosť sa vypláca - za známky sa dá skutočne nakupovať  - ak žiak dosiahol za školský polrok  výborný prospech so samými jednotkami môže využiť nasledovné akcie:

Akcia č. 1:

Oravské múzeum P.O. Hviezdoslava ponúka odmenu všetkým žiakom základných a stredných škôl, ktorí budú mať na polročnom hodnotení samé jednotky. V dňoch 3. - 5. 2. 2012 navštívte Oravský hrad alebo Oravskú lesnú železničku a budete mať vstup zdarma. V areáli Oravskej lesnej železnice Vás čaká prekvapenie - jazda vlakom ťahaným parnou lokomotívou. Nezabudnite si priniesť výpis hodnotenia.

Akcia č. 2:

Hurá, polročné prázdniny sa blížia! AquaRelax pripravil v dňoch 3.-5. februára 2012 pre najusilovnejších žiakov vstup do Vodného sveta úplne zadarmo. Stačí ak máš vek do 15 rokov a preukážeš sa na recepcii s vysvedčením, kde sú samé jednotky od hora nadol a získaš grátis vysnívanú zábavu plnú radosti a relax s kamarátmi vo Vodnom svete.
            Poznámka: Deti do veku 12 rokov vstup len s dospelou osobou.
            Akcia sa nekombinuje s inými akciami, zľavami a cenovými produktami.

Ostatné akcie:  - ostatné akcie nájdu šikovný žiaci vo svojich mestách a obciach - veľa firiem ponúka rôzne akcie...

• Výpis vysvedčenia za I. polrok v škol. roku 2011/2012

• Na základe zákona č. 37 / 2011 ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, na základe čl. I ods. 10 V posledný vyučovací deň prvého polroka školského roka triedny učiteľ vydá žiakovi výpis slovného hodnotenia alebo klasifikácie prospechu a správania žiaka za prvý polrok. Tento výpis nie je verejnou listinou. Vysvedčenie za prvý polrok sa vydáva na základe písomnej žiadosti plnoletého žiaka, zákonného zástupcu alebo zástupcu zariadenia.

• Vzácna návšteva biskupa

• Dňa 18.1. 2012 s príležitosti dovezenia relikvií sv. Cyrila do farnosti Dolný Kubín, navštívil našu školu Mons. ThDr. Štefan Sečka, PhD, spišský diecézny biskup. Svoju prítomnosť venoval v krátkej diskusii pedagogickým pracovníkom aj žiakom v triedach. Ďakujeme za povzbudenia a návštevu.

• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny začínajú v piatok 23. 12. 2011 a končia 5. 1. 2012. Do školy sa nastupuje v pondelok 9. 1. 2012.

Všetkým prajeme príjemné prežitie sviatkov a úspešný celý kalendárny rok 2012.

• Filmové podujatie pre žiakov

• Pre žiakov I. a II. ročníka  sa 9. 12. 2011 (Piatok) o 11:00 v MsKS Dolný Kubín uskutční filmové predstavenie - "Blok horských a adrenalínových filmov (64´.min.) ". Viac info.   Buletin k podujatiu: TU Plagát k podujatiu: TU

Vyučovanie v tento deň bude mať 4 vyuč. hodiny od 7:30 do 10:00 hod.

• Digitálna knižnica

• Pre žiakov aj učiteľov školy pribudla na stránke školy DIGITÁLNA KNIŽNICA, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých tém, prezentácií, videí a testov zo všetkých oblastí života. Ak máte trošku času navyše presvedčte sa o tomto výbornom zdroji pútavých informácií.

• Mgr. Katarína Kubačková

• S hlbokým zármutkom oznamujeme, že naša kolegyňa Mgr. Katarína Kubačková nás vo veku 63 rokov po ťažkej chorobe navždy opustila. Venujte jej prosím tichú spomienku. Posledná rozlúčka so zosnulou bude 17.10. 2011 o 13:00 hodine v Dome smútku v Ružomberku. INFO