• Imatrikulačný večierok

• Pre žiakov prvých ročníkov je dňa 10. 10. 2011 uskutočnený Imatrikulačný večierok - slavnostné uvedenie nových žiakov aj učiteľov do našej školy. Program sa začína v telocvični o 13tej hodine. Všetci ste vítaní.

• Slávnostné otvorenie nového školského roka 2011/2012

• Otvorenie nového školského roka bude 5. septembra 2011 (pondelok) so začiatkom o 8:00 hod. v telocvični školy štátnou hymnou, príhovorom riaditeľa a následným rozdelením žiakov do tried, kde triedni učitelia oboznámia žiakov s pokynmi na nový školský rok. Predpokladané ukončenie akcie je o 9:00 hod.

Všetci ste srdečne vítaní hlavne noví žiaci prvých ročníkov :-)

• Informácie pre externé štúdium

• Informácie pre žiakov,  ktorí boli prijatý na večerné štúdium nájdete tu: INFO.

Pri nástupe na vyučovanie je potrebné priniesť zo sebou aj potvrdenie o očkovaní - potrebné vytlačiť a potvrdiť u lekára.

• Potvrdenie na preukážky SAD, ŽSR

• Žiaci, ktorí si chcú potvrdiť preukážky na zľavu z cestovného, tak môžu urobiť počas pracovných dní v čase od 7:00 hod. do 11:00 hod. u p. Polákovej I. posch č.d. 214

• Školský internát

• Žiaci, ktorí sa v školskom roku 2011/2012 ubytujú na internáte Strednej zdravotníckej školy, tak môžu urobiť od 4. septembra 2011 (nedeľa) od 17tej hodiny. Viac info na tel.: 043/5887635, 0917/557174

• Slávnostné ukončenie školského roka

• Ukončenie školského roka sa uskutoční v telocvični o 8:00 hod. odmeňovaním najlepších žiakov školy. Pochvaly a finančné odmeny bude odovzdávať p. riaditeľ spolu so zástupcami ŽŠR. Po tomto slávnostom programe budú žiaci v triedach dostávať koncoročné vysvedčenia.

Všetkým žiakom aj zamestnancom školy prajeme príjemné prežitie letných prázdnin, dovoleniek a dovidenia v novom školskom roku dňa 5. septembra 2011.

• Vysvedčenie a výchovne opatrenia

• Žiaci a rodičia si môžu pozrieť prostredníctvom elektronickej žiackej knižky známky a výchovné opatrenia udelené na konci školského roka. Pre vstup do elektronickej žiackej knižky musia zadať prístupové údaje.

• Výsledky SANITÁR

• Zoznam prijatých uchádzačov o štúdium v odbore Sanitár pre školský rok 2011/2012 nájdete v položke Dokumenty - Prijímacie pohovory. Úspešným uchádzačom gratulujeme a prajeme veľa úspechov v štúdiu.

• Harmonogram pohybových aktivít Máj - Jún 2011

• Povinné kurzy a cvičenia v mesiacoch Máj a Jún pre I., II. a III. ročník:

23. - 26. mája - Kurz "Ochrana života a zdravia" - pre III. ročník

02. a 06. jún - Pobyt v prírode, turistika - pre I. ročník

09. 06. - Cvičenie "Ochrana života a zdravia" - pre I. a II. ročník

09. 06. - Župná Kalokagatia - regionálne kolo

13. až 17. júna - Základný plavecký výcvik  - pre II. ročník ( v čase od. 12:30 do 14:30 hod)

Podrobný rozpis a bližšie informácie sú vyvesené na nástenke pri vchode školy, príp. poskytne vyučujúci telesnej výchovy.

• Prihlášky a iné dokumenty

• Prihlášky na štúdium,  na internát a iné dokumenty na stiahnutie nájdete v položke DOKUMENTY.

ªÞ7û.EFS´Ží,Œ’‹jD;ðÿŽÅß5ðxüýýµ$
          • Odborná prax 2011

• Prehľad pre žiakov III. ročníka o súvislej odobrnej praxi nájdete v položke ROZVRH HODÍN - ODOBRNÁ PRAX.

• BAMBIRIÁDA

• Dňa 21. 5. /sobota/ sa naša škola zúčastnila BAMBIRIÁDY 2011 v Dolnom Kubíne. V čase od 12,00 hod. do 17,00 hod. naše žiačky:T. Šprláková, D. Fallová, M. Púčeková. T. Petruláková a Z. Žúborová vzorne reprezentovali našu školu a pripravili si pre deti zaujímavé a zábavné súťaže  so zdravotníckou tematikou. Patrí im veľká VĎAKA! Mgr. R. Vaseková Foto z akcie: FOTO

• Riaditeľské voľno

• Z dôvodu organizačného zabezpečenia maturitných skúšok budú mať žiaci riaditeľské voľno v dňoch od 19. mája do 20. mája. Nástup na vyučovanie bude v Pondelok 23.mája.

• Veľkonočné prázdniny

• Veľkonočné prázdniny budú v čase od 21. 4. 2011 do 26. 4. 2011. Nástup do školy bude v stredu 27. 4. 2011. Príjemné prežitie prázdnin a Veľkonočných sviatkov.