• Aktivity školy

• Na školskej stránke pribudla položka AKTIVITY ŠKOLY - kde sú uvedené aktivity ohľadne enviro-projektu, peer programu a autorského zákona. Všetkým odporúčam si prečítať zaujímavé info prípadne si pozrieť video.

• Výchovný koncert

• Každoročne uskutočňovaný výchovný koncert pre našu školu sa uskutoční 2. 10. od 8:00 hod. do 9:00 hod. Zúčastnia sa ho všetci žiaci, ktorí majú vyučovanie v ten deň v škole. Vyučovanie bude prebiehať podľa štandardného rozvrhu - okrem spomínaného prerušenia.

• Elektronická žiacka knižka

• Pre žiakov a rodičov školy je momentálne aktivovaná elektronická žiacka knižka - po prihlásení sa do svojho konta je možné priebežne kontrolovať známky za jednotlivé predmety, dochádzku a výchovné opatrenia.V prípade problémov kontaktujte administrátora web-stránky na alojs@centrum.sk

• Riaditeľské voľno

• Dňa 13. 9. 2012 udeľuje riaditeľ školy Riaditeľské voľno pre všetkých žiakov školy. Škola je zatvorená z dôvodu zapojenia sa do celoštátneho štrajku učiteľov.

Vyučovanie bude pokračovať od 14.9. 2012 podľa normálneho rozvrhu hodín.

• Začiatok školského roka 2012/2013

• Slávnostný začiatok školského roka 2012 / 2013  sa začne dňa 3.9. 2012 o 8:00 hod. príhovorom riaditeľa školy v školskej telocvični . Všetci ste srdečne vítaní,  najmä žiaci prvých ročníkov.

• Potvrdenia pre žiakov školy

• Žiaci, ktorí potrebujú získať potvrdenie na preukážku alebo iné potvrdenie, môžu tak spraviť v pracovných dňoch od 7:00 do 15:00 v budove školy u p. riaditeľa resp. p. Polákovej.

• Ubytovanie žiakov na Školskom internáte

• Žiaci, ktorí sa chcú ubytovať v Školskom internáte môžu tak spraviť od 2. 9. 2012 (Nedeľa) od 16:00 hod. v budove bývalého internátu SZŠ na ulici Nemocničná na sídlisku Brezovec.

• Plavecký kurz II. ročník

• Od 7. 6. do 13.6. 2012 je organizvaný povinný plavecký kurz pre žiakov II. ročníka. Vyučovanie v týchto dňoch bude prebiehať do 10:50 hod. a následne bude presun do aqua parku v Dolnom Kubíne. Žiaci si podľa vlastnej potreby zabezpečia plavky, plavecké okuliare, šľapky, uterák. Cena jedného lístka je 2,-€ hradeného z rodičovského združenia.

Žiaci, ktorí sa nezúčastnia plaveckého kurzu budú pokračovať vo vyučovaní podľa upraveného rozvrhu.

• Riaditeľské voľno

• Pán riaditeľ na základe nevyhnutných organizačných opatrení pri MS udelil žiakom I. a II. ročníka riaditeľské voľno od 28. 5. 2012 do 1.6. 2012 a žiakom tretích ročníkov 28. a 29. mája 2012.

• Školské kolo Mladý Slovák 2012

• Dňa 19.4. 2012 sa uskutočnilo školské kolo vedomostnej súťaže Mladý Slovák 2012. Zúčastili sa ho žiaci druhých ročníkov. Poradie na prvých troch miestach je nasledovné:

1, D. Pajungová 2.B ;   2, V. Bubliaková 2.B ;   3, K. Gruchalová 2.B

Víťazom gratulujeme a držíme palce v krajskom kole.

• Školské akcie v mesiaci apríl 2012

• * 4. 4. 2012 Smejte sa s nami - kultúrno-športový deň k sviatku "Dňa učiteľov" - foto na školskom   servery.

* 17. 4. 2012 Divadelné predstavenie v MsKS Dolný Kubín v čase od 9:00 do 12:00 hod.

* 18. 4. 2012 - Info - beseda pre žiakov IV. ročníkov s pracovníkmi banky

*20. 4. 2012 - Info - beseda pre žiakov IV. ročníkov s pracovníkom súkromnej DDS

* 24. 4. 2012 - Odborná Exkurzia - NUSCH Bratislava pre žiakov IV. ročníkov

• Prečo som na svete rád/rada