• STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI MATURANTOV

• Dňa 30. 10. 2015 v Zákamennom (4.A) a 6. 11. 2015 v Nižnej nad Oravou (4.B), sa uskutočnia Stužkové slávnosti. Všetkým zúčastnením prajeme príjemnú zábavu.

• Burza povolaní SŠ v D. Kubíne + FOTO

• Dňa 27. 10. 2015 sa v MsKS Dolnom Kubíne uskutočnila Burza stredných škôl. Vďaka zodpovednej prezentácii žiačok 4.A triedy bola naša škola úspešne prezentovaná žiakom 9. ročníkov v okrese Dolný Kubín. Viac info na FOTO.

• Burza povolaní 2015 Trstená + FOTO

• Úspešná propagácia našej školy sa uskutočnila 13. 10. 2015 na Burze povolaní v Trstenej. Reprezentovali nás žiačky 4.A triedy, výchovná poradkyňa PaedDr. R. Adamcová a Mgr. A. Šutý. Záujem o štúdium na našej škole bol obrovský -hlavne zo strany chlapcov. Viac info vo FOTOALBUME.

• Nové vysielanie študentského rozhlasu - RÁDIO AVOKÁDO

• RÁDIO AVOKÁDO

7. 10. 2015 presne o 9,15 hod. začalo v našej škole nové vysielanie študentského rozhlasu – RÁDIO AVOKÁDO – naživo – „in a cool“ ! Jeho tvorcami a moderátormi sú prváci Martin Toman a Ondrej Valčičák. Vysielací čas? Každú stredu po 2. a 4. vyučovacej hodine. Dnes to bolo úžasné!!!  Tešíme sa nabudúce! Interview s Martinom a Ondrejom si budete môcť prečítať v prvom čísle nášho študentského časopisu Uzlík. Svoje otázky pre moderátorov posielajte na e-mail: r.bockayova@gmail.com alebo ich prineste priamo do redakcie časopisu Uzlík. Ďakujeme za spoluprácu!

• VIDMO - kultúrne podujatie

• Vidmo - filmové kultúrne podujatie v piatok  9. 10. 2015 o 11:30 hod v MsKS Dolný Kubín. Vyučovanie sa v tento deň končí o 11:00 hod. Triedy budú odchádzať na podujatie so svojimi triednymi o 11:00 hod. Žiaci, ktorí majú obedy nech si ich tento deň odhlásia. Info na jedáleň je v hornom menu v položke OBEDY. VIAC INFO O VIDME TU

PROGRAM: Blok horských a adrenalínových filmov (84´) Expedícia Kazachstan 2014, Danny Macaskill: Hrebeň, Potulky po Slovensku, Tashi a mních, Interview, Just Go

Vstupné na toto podujatie je hradené z príspevku rodičovského združenia.

• PLENÁRNE a RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

• Pozývame všetkých rodičov na PLENÁRNE aj RODIČOVSKÉ STRETNUTIE dňa 16. 10. 2015.

PLENÁRNE STRETNUTIE začína o 14:00 hod. v učebni č.126 - prízemie na konci chodby.

RODIČOVSKÉ STRETNUTIE  začína po plenárnom od 14:30 hod. v kmeňových triedach (rozpis je na vrátnici)

Tešíme sa na spoločné stretnutie a spoluprácu.

• VÝSLEDKY ANKETY o škole !!!

• Výsledky ankety o tom, čo vám na škole najviac chýba...  Možnosť vyjadriť svoj názor bola predĺžená do 5.10.2015

Ďakujeme za každý klik :-)

• IMATRIKULAČNÝ VEČIEROK 2015

• Dňa 14. 9. 2015 od 12:10 hod. sa v telocvični školy uskutoční privítanie našich prvákov žiakmi druhých ročníkov.

Motív "bažantského večierka" bude v štýle Addams Family, preto prosíme všetkých zúčastnených o "zladenie" oblečenia v tomto stýle (čierno-biele oblečenie a šatka). Už teraz sa na Vás teší Marticia a jej veľká família :-) Hymna bažantského znie tu...

• PONUKA KRÚŽKOV v šk. roku 2015/2016

• Ponuku krúžkov v rámci vzdelávacích poukazov si môžete pozrieť tu: KRÚŽKY 2015

Viac info na triednych nástenkách u triednych učiteľov, resp. vedúcich krúžkov. Termín výberu krúžku a odovzdania vzdelávacieho poukazu je do 18.9.2015. Ďakujeme za výber krúžku a odovzadnie vzdelávacieho poukazu na našej škole.

• ETK a ROZVRHY AKTUÁLNE !!!

• Od dnešného dňa je možné na web-stránke školy nájsť najnovšie informácie ohľadne ETK a ROZVRHOV. Niektoré informácie ohľadne dochádzky, známok a výchovných opatrení sú dostupné len po prihlásení sa do ETK. Prihlasovacie údaje príp. zmenu je potrebné žiadať u administrátora web-stránky Mgr. A. Šutý.

• SÚŤAŽ o NAJ-SELFIE na ŠKOLE

• Na začiatok školského roka máme pre všetkých aktívnych žiakov "fotografickú" súťaž o NAJ - SELFIE triedneho (žiackeho) kolektívu. Fantázii a miere fotografického umenia sa nekladú žiadne podmienky. Do súťaže budú zaradené fotky, na ktorých bude min. jeden vyučujúci a ľubovoľný počet žiakov. Najlepšie fotky budú vecne aj verejne odmenené... Tešíme sa na akýkoľvek záber.

Fotky zasielajte do 12. 9. 2015 (budúci piatok) na email: sutyalojz@gmail.com príp. osobne na hodine Informatiky. Ďakujeme :-)

• Nástup žiakov do školy v školskom roku 2015/2016

• DENNÁ FORMA ŠTÚDIA -  študijný odbor zdravotnícky asistent